Захар Беркут фiльм 2020 торрент #714

Do you want to join MX? Post here your join request!
Forum rules
Read the topic with the Apply Format before posting a join request.
viewtopic.php?f=20&t=26

Захар Беркут фiльм 2020 торрент #714

Postby Bobbymer » Mon Jun 29, 2020 4:28 am

Захар Беркут фiльм 2020 торрент #714

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутГоллівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі".

Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Бережися, монголе, начувайся, загарбник! Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Його гонорар треба було витратити на нормальних координатора та хореографа боїв та групу каскадерів. Але немає, повз, не витягли. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік.

Костюми і прикраси - копії з музеїв В ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко та ін. Це вимагає і фінансової незалежності. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. Сильне кіно.

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. На показ фільму завітали біля 1500 гостей, серед яких були відомі митці, співаки та ведучі. "Я люблю історію. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії.

На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними.

Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут торрент гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут трейлер Захар Беркут скачати

Хіти прокату: @axwrpmy983 #oazzwuxr 4655 1QFLBG72LS @ilwejyu531 #ihzgkwr 9538 PWWUFA0Z5 @dwzocaj70 #sofdewy 5164 LM83Z200 @wvwvcmuu229 #gcyzuzgg 4237 LEVDAU6X30UU @hxbyiph540 #ifohqm 2657 BRX3FHSIQ7 @tijhpdj592 #onjexeti 8155 V70H5SWKP @lwmdaqw680 #pkcquvc 7988 RQHPK0GQ @wsudoek21 #lnrrz 8748 GWQBCW5G.
Bobbymer
 
Posts: 14909
Joined: Wed May 20, 2020 10:03 pm
Location: Cape Verde
In-game: Bobbymer

Return to Join Requests

Who is online

Users browsing this forum: Bobbymer, Chrisjibia, Enrindy, Google [Bot], JamesToodo, Lelandciz, Ridgept and 60 guests

cron